Vše pro vodu = maximum pro vaše zdraví

Ionizace vody, ionizátory na vodu

Ionizace vody, ionizátory na vodu - více informací »

Ionizace vody - technický list (pdf)) »

Ionizace

Změnou vody ve svém těle se změní váš život

Vzhledem k tomu, že takové velké procento vašeho těla je voda, tak proč ne ionizovaná? Pití ionizované vody je nejefektivnější a skutečně levná změna, jakou kdy můžete udělat pro vaše zdraví. Proč to nezkusit? Jsou ionizátory vody výhodné? Ano, jsou! Nemusíte myslet na lékaře a změny, které přicházejí s nemocí. Umírající buňky volají po čisté a zdravé vodě. Je to lepší, než jít do nemocnice, což stojí čas a náklady. Získáte vlastní ionizátor vody a tím ušetříte na nákupu balených vod. Přínos nejen pro vaše tělo, ale také pro životní prostředí a to za přijatelnou cenu. Je to inteligentní a úsporná volba pro vaše buňky, které budou zdravější, čisté a dobře živené z alkalické ionizované vody.

Věděli jste, že vaše tělo je složeno z více než 70% vody?

Představte si ryby, které žijí v krásném akváriu. Jsou zdravé, protože žijí ve zdravé vodě, která je neustále filtrována a čištěna. Nyní pomyslete na buňky ve vašem těle. Věděli jste, že i vaše tělo je složeno z více než 70% vody? Jakou vodu pijete? Pokud pijete filtrovanou, čerstvou, zásaditou ionizovanou vodu každý den, tak i vaše buňky jsou zdravé a mají stejnou výhodu, jako ryby, které žijí v čistém akváriu s filtrovanou vodou. Ryby jsou velmi citlivé na čistou vodu, pokud ji neudržujete, nebo použijete špatnou vodu - zemřou. I vaše buňky jsou příliš citlivé a vidíme jak buňky reagují na špatnou vodu. Nemoci, alergie, onemocnění srdce, vrásky, artritida, rakovina, osteoporóza, a tak dále.

voda

Jak může ionizátor vody pomoci vašemu zdraví?

Vašim buňkám poskytuje čistou Alkalicky ionizovanou vodu. Voda, která dokáže skutečně zmírnit, nebo předejít nemoci u lidí, kteří trpí na překyselení /čímž trpí téměř každý/. Onemocnět není normální! Zvykli jsme si a hodněkrát si myslíme, že alergie jsou "normální" stav. Vysvětlujeme si to tím, že je to genetika, nebo životní prostředí a že nachlazení je s důvodu šíření virů. Na alergie a nemoci lze dívat i tak, že je to znamení. Je nutná změna! Tolik lidí čeká, až opravdu vážně onemocní. A nenajdou si před tím čas a energii aby udělali změnu.

Nečekejte, že se to vyřeší samo.... pak už může být pozdě. Pokud trpíte alergiemi, nebo jinými příznaky překyselení organismu /pálení žáhy, artritida atd./ doporučujeme vám, abyste regulovaly pH vašeho těla.